AKSOY ARITMA

 

Firma Bilgisi

Gelişen Teknoloji ve hızla büyüyen sanayileşmeye paralel olarak, ihtiyaç duyulan suyun kalitesi ve miktarı daha da artmaktadır.
Ayrıca içme ve kullanma suyu kaynakları da azalmakta ve hızla tükenmektedir. Bunun sonucu olarak da su arıtma sektörü önem kazanmaktadır.
AKSOY Arıtma Sistemleri, çevre kirliliği önlemlerinden olan evsel atıksu arıtma sistemleri ve endüstriyel atıksu arıtma tesislerinin, anahtar teslimi yapımı ile teknik servis ve bakım hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.AKSOY ARITMA VE POMPA DÜNYASI olarak ilkelerimiz;

Müşteri memnuniyeti ve üretimde, hizmette kaliteye daima öncelik vermek
Sürekli gelişme felsefesi ile daima en iyiyi hedeflemek, verimliliğimizi arttırmak;
Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak ve çevreyi, doğayı korumak;
İş birliği içinde olduğumuz Müşteriye, Çalışana, Ortağa, Tedarikçi’ye dürüst ve saygılı davranmak;
Tüm personeli eğiterek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini, yönetim becerilerinin ve kalite bilincinin arttırılmasını sağlamak;
Kurumsallaşmış, faaliyetlerini tanımlanmış bir sistem , organizasyon ve talimatlarla yürüten bir kurum olarak takım ruhunu ve çalışmasını ilke edinmek.

Gelişen Teknoloji ve hızla büyüyen sanayileşmeye paralel olarak, ihtiyaç duyulan suyun kalitesi ve miktarı daha da artmaktadır.
Ayrıca içme ve kullanma suyu kaynakları da azalmakta ve hızla tükenmektedir. Bunun sonucu olarak da su arıtma sektörü önem kazanmaktadır.

AKSOY Arıtma Sistemleri, çevre kirliliği önlemlerinden olan evsel atıksu arıtma sistemleri ve endüstriyel atıksu arıtma tesislerinin, anahtar teslimi yapımı ile teknik servis ve bakım hizmetlerini vermek üzere kurulmuştur.

Vizyonumuz

AKSOY ARITMA VE POMPA DÜNYASI  olarak ;

Müşteri memnuniyeti ve üretimde, hizmette kaliteye daima öncelik vermek
Sürekli gelişme felsefesi ile daima en iyiyi hedeflemek, verimliliğimizi arttırmak.
Tüm faaliyetlerimizde, kanunlara ve yasalara uygun davranmak ve çevreyi, doğayı korumak.
İş birliği içinde olduğumuz Müşteriye, Çalışana, Ortağa, Tedarikçi’ye dürüst ve saygılı davranmak.
Tüm personeli eğiterek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini, yönetim becerilerinin ve kalite bilincinin arttırılmasını sağlamak.
Kurumsallaşmış, faaliyetlerini tanımlanmış bir sistem, organizasyon ve talimatlarla yürüten bir kurum olarak takım ruhunu ve çalışmasını ilke edinmek.

Misyonumuz

AKSOY ARITMA faaliyet konuları dâhilinde hem doğanın kirlenmesini önlemeye çalışmak,  teknolojik çözümler sunmak, kirlenmiş doğa kaynaklarını veya insan sağlığına olumsuz etki yaratabilecek olumsuzlukları olan kaynakları yine kendi faaliyet konuları dahilinde, arıtarak çevreye bir damla bile olsa katkıda bulunmak amacı ile kurulmuş,

Yurtiçinde ve yurtdışında tüm endüstriyel ve evsel arıtma tesislerinin; dizaynını, inşaatını, ekipman teminini, montaj, işletmeye alma ve işletilmesi hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. Siteler ve tatil köyleri ile kirlilik yükü ve debisi küçük endüstriyel atıksular için paket arıtma ünitelerinin kurulması ve işletilmesi hizmetlerini vermekteyiz. Arıtma sistemleri için bakım, revizyon mühendislik hizmetleri vermekte ayrıca yanlış tasarım ya da kapasite artışı sonucunda çalışmayan tesisleri çalışır hale getirmek için gerekli mühendislik çözümleri önermekteyiz.

 

Firma Yetkilisi

Muhammet Bey (Firma Yetkilisi)
 
Zafer Bey (Firma Yetkilisi)
  

Firma Adresi

Etem Demiröz Sok. Sanayi Sitesi No: 12 BODRUM/MUĞLA
Tel            : (0 252) 316 65 29
FAX         : (0 252) 313 47 36
E-Mail    : info@aksoyaritma.com