Pamukkale Pompa

 

Firma Bilgisi

 
 Firmamız 1984 yılında Denizli’de kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren, derinkuyu su pompaları imalatı sektöründe hizmet gösteren firmamız, uzman kadrosu, son teknoloji ürünü ekipmanları ile, zamanın en modern yeniliklerini takip edip ve uygulayarak standartlara uygun kaliteli üretim yapmaktadır.
      90’lı yılların başında  faliyet profilini genişleten firmamız,DALGIÇ POMPA ve DALGIÇ MOTOR sektöründe yerini almıştır.

2007 yılında Türkiye’de ilk olan uPVC kolon boru satışına başlamıştır.Çok kısa zamanda benimsenen ve beyenilen bu ürün pompacılık sektörüne yeni bir boyut kazandırmıştır.Firmamız bu ürünün bağlantı adaptörlerini kendi bünyesinde imal etmektedir.

      2010 yılında kurumsallaşmayı benimseyen firmamız,PAMUKKALE POMPA SANAYİ TARIM veHAYVANCILIK DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. adı ile faliyetlerine devam etmiştir.
      2011 yılında,faliyet alanına bir yenisini ekleyerek ORGANİK KARDEN gübrelerinin bölge Distribütörlüğünü almıştır.
      75 m2 imalat hanede başladığı derinkuyu su pompası işine,bugün toplamda 850 m2 kapalı 300 m2 açık 2 imalathane ve 1 ofiste tornalar,azdırma,fello,taşlama,frezeler,planya,CNC dik işlem merkezi ve CNC tornalar ile faliyetlerine devam etmektedir.

Sektöründe öncü bir kuruluş olan Pamukkale Pompa,geniş servis ağı,modern donanımlı araçları,profesyonel ekibi,zamanında hizmet için geniş malzeme stoğu,güvenilir çalışmaları ile siz halkımızın her zaman hizmetindedir.

Bizim için su kadar değerlisiniz…

 

Firma Yetkilisi

Ali Bey (Firma Yetkilisi)
 
Kadir Bey (Firma Yetkilisi)
  

Firma Adresi

1.SANAYİ SİTESİ 166 SOKAK NO:2 MERKEZ/DENİZLİ
Tel            : 0 (258)261 46 44 – 371 18 47
FAX         :0 (258)242 38 91
E-Mail    :  pamukkalepompa@gmail.com