Kar-El Insaat

 

Firma Bilgisi

           Kar-el  limited şirketi 1983 yılında Elektrik mühendisi Zafer ÜRGÜPLÜ tarafından kurulmuştur. 1987 yılından bu yana Ankara Rüzgarlı Hamit Kaplan sokaktaki mağazada sıhhi tesisat, pompa, hidrofor, teknik malzeme satışı yapmaktadır.
 
         Firmamız 9000 çeşit ürünü hem internetten, hem de mağazadan satış ile müşterilerin hizmetine sunmaktadır. KAR-EL  İNŞAAT LTD Şirketi Endüstri Malzemeleri ve otomatik kontrol sistemleri, fabrika malzemeleri, teknik malzeme, endüstriyel malzeme, fittings, vanalar, pompalar, sıhhi tesisat malzemeleri, yangın söndürme sistemleri, buhar sistemleri, akış kontrol sistemleri, doğalgaz valfleri ve bağlantı elemanları, atık su sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri malzemeleri, altyapı sistemleri, paslanmaz malzemeler, borular, hırdavat, kaynak malzemeleri, E.C.A, Ege Yıldız, Pedrollo, Coverco, Winpo, Duyar, Borusan, Haymak, Domak, Pakkens, Paktermo, Wilo, Dab, ve daha birçok kaliteli ürünün bayiliğini elinde bulunduran firmamız, teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek, müşterilerine internet yoluyla bilgi vererek, aranılan malzemelerin kolayca temin edilmesini sağlayarak inşaat sektörüne hizmet vermektedir.
 
         Kurucuları ve firma personeli uzun yıllardır içinde bulundukları Ankara Rüzğarlı piyasasından yetişmiş konusunun uzmanı deneyimli kişilerdir.
 
Müşterilerine beklediklerinden daha kaliteli, ilkeli ve hızlı hizmet veren bir organizasyona sahiptir. Firma müşterileriyle uzun vadeli, güvene dayalı bir iş ilişkisi içinde olmayı önemsemektedir.
 
         Firma kurucumuz Elektrik mühendisi Zafer ÜRGÜPLÜ ikinci baskısı 2008 yılında piyasaya sunulan Elektrobank kitabının yazarıdır. Elektrik mühendisleri, elektrik teknikerleri ve elektrik mesleğine gönül vermiş insanların faydalandıkları bu esere www.elektrobank.com.tr, adresinden ulaşılabilmektedir.
 

Firma Yetkilisi

Zafer Ürgüplü (Firma Yetkilisi)
 
Coşkun Kurt (Satış Sorumlusu)
 

Firma Adresi

ASKİ Arkası Hamit Kaplan Sokak No: 1/A - Rüzgarlı / Ulus / ANKARA
Telefon: 0312 311 24 44 (pbx)
Fax : 0312 310 68 72
E-Mail : kar-el@kar-el.com.tr
               kareltesisat@gmail.com