Pusula Makina

 

Firma Bilgisi

            2001 yılında faliyetlerine PUSULA MAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. Olarak başlayan firmamız,kuruluşundan bu güne sahip olduğu temel ilkelerini,prensiplerini ve müşteri odaklı kalite anlayışını koruyarak daha büyük başarılara ulaşma hedefi doğrultusunda çalışmaya devam etmektedir.   
 
            Firmamız faliyetleri,ürün ve hizmet pazarlaması ile sınırlı değil,konusu ile ilgili anahtar teslimi çözümler üreten ; proje, mühendislik,montaj hizmetleri veren,satış sonrası servis hizmetlerinide kapsayan bir kalite zinciridir.     
 
           Satış ve pazarlama departmanımız ; satış konusunda profesyonel kadrosu ve uzman teknik personeli ile maksimum müşteri memnuniyeti hedefleyen PUSULA MAK .SAN.TİC.LTD.ŞTİ.Sektöründeki her türlü yeniliği  yakından takip eden firmamız toplam kalite bilinci ile güvenilir, kaliteli ürünleri en iyi şartlarda müşterilerimize ulaştırmanın haklı gururuyla çalışmalarını sürdürmektedir.   
 
           Taahhüt departmanımız ; komple bir tesis veya binanın ihtiyac duyduğu mekanik tesisat,ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemleri ile su ve atık su şartlandırma sistemlerinin projelendirme, uygulama ve taahhüt işlerini başarıyla yerine getirmektedir. 
 
           Servis departmanımız ;Teknik servis ve donanım hizmetlerini bünyesinde buluşturan PUSULA MAKİNA montaj, bakım ve onarım faliyetlerini müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile yürütmektedir.Servis departmanımız müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmeti çalışma politikası haline getirmiş olup,büyük itina ve özveriyle politikasından ödün vermeden çalışmalarını sürdürmekte, sunduğu başarılı servis hizmetleri ile müşterilerinin güvenini kazanmaktadır.         
 
           Birlikte çalışmaktan mutluluk duyacağımızı bildirir, saygılarımızı sunarız.
 
 

Firma Yetkilisi

İsmail Ceylan (Firma Yetkilisi)
 
Sinan Urmaz (Firma Yetkilisi)
 

Firma Adresi

Alınteri Bulv. No:178 Ostim-Yenimahalle, Ankara
Telefon: 0312 354 45 95
Fax : 0312 354 94 52
E-Mail : pusula@pusulamakina.com