Firma Bilgisi

1997 de Yeni Sanayi Caddesi Tunç Sokak No:38de kurulan kurulan şirketimiz İrfan Pompa sonraki yıllarda gelişimini tamamlayarak İrfan Motor Pompa olarak hizmet vermektedir.Firmamız yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas almaktadır.İrfan Pompa Ekibinde bulunan konusunda uzman çalışma arkadaşlarıyla sizlere kaliteyi en ucuza sağlamaktadır.İrfan Pompa , müşterilerine en kaliteli ürünü en uygun fiyatla vermeyi ilke edinmekle birlikte her zaman doğru ve ulaşılabilir hedefleri vardır. Hedeflerimize emin adımlarla ilerlemekteyiz.İrfan Pompa yüksek pazar payını, uzun yıllara dayanan geçmişine, yüksek tecrübesine ve yılların getirdiği uzmanlığına borçludur. Bu doğrultuda her geçen gün müşterilerine daha kaliteli hizmet sunmaktadır.

İrfan Pompa , kalitesini sektörünün gereksinimlerinin farkında olmasına ve bu yönde hizmet vermesine borçludur. Tüm işlerinin odak noktasında tamamiyle müşteri memnuniyeti bulunmaktadır.

İrfan Pompa , sahip olduğu değerleri koruyarak, sektöründe öne çıkan firmalardan olmaya ve her geçen gün daha kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Firma Resimleri

Güncellemede

Firma Yetkilisi

Kamil Bey (Firma Yetkilisi)
 
Fatih Bey (Satış Sorumlusu)
 

Firma Adresi

Kazım Karabekir Cad. No:31/11 İskitler/ANKARA
Telefon : 0312 342 42 96
Faks : 0312 342 42 34
E-Posta : info@irfanmakina.com
Web :www.irfanmakina.com